Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Kraków zapleczem stomatologicznym UK?

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Kraków zapleczem stomatologicznym UK?

Kraków zapleczem stomatologicznym UK?

Polska zaraz po Węgrzech jest jednym z najczęściej odwiedzanych krajów na trasie stomatologicznej turystyki Brytyjczyków. I poszukują oni leczenia począwszy od najprostszych zabiegów po implanty.

Wysokie koszty leczenia stomatologicznego w Wielkiej Brytanii

Leczenie stomatologiczne jest dość kosztowne w Wielkiej Brytanii i dlatego coraz więcej pacjentów próbuje znaleźć tańsze miejsca, które jednocześnie nie oznaczają obniżenia jakości. Ze względu na łatwy internetowy dostęp do informacji, niskie ceny lotów i duży postęp w dziedzinie nauk medycznych, turystyka stomatologiczna stała się światowym trendem. W wielu przypadkach znacznie taniej jest zarezerwować lot, hotel i zapłacić za leczenie dentystyczne w Polsce, niż leczyć się na miejscu w Wielkiej Brytanii.

A jeżeli chodzi o jakość leczenia, to rosnący popyt w Wielkiej Brytanii na lekarzy wyszkolonych w Europie Wschodniej jest najlepszym dowodem na to, jak dobre mają kwalifikacje w porównaniu z brytyjskim kolegami.

Brytyjczycy chcą leczyć zęby w Krakowie

Najwięcej Brytyjczyków odwiedza Kraków. W Krakowie praktycznie nie ma gabinetów i klinik, które nie mają strony internetowej, także angielskiej wersji językowej. Jak mówią goście – to jedno z najpiękniejszych miast Europy i oprócz wizyty u dentysty można tam miło spędzić kilka dni urlopu. Pacjenci dodatkowo zwiedzają miasto, robią zakupy, a wieczorem bawią się w klubach i restauracjach. A i tak wychodzi taniej.

Brytyjskie ceny leczenia zębów sa bardzo wysokie

Koszty leczenia stomatologicznego mogą w Polsce być nawet o połowę mniejsze niż w Królestwie. Opieka dentystyczna nad Tamizą to właściwie przemysł – rynek ten jest wart wiele miliardów funtów. Ceny jednak, także dla wielu Brytyjczyków są bardzo wysokie. Portal Dentonet.pl podawał już ceny usług stomatologicznych w Wielkiej Brytanii TUTAJ.

Z szacunkowych danych wynika, że do Polski przyjeżdża niemal 500 tys. pacjentów zagranicznych. Najwięcej odwiedza Kraków, Gdańsk i Szczecin, a decyduje głównie dobre połączenie lotnicze.
ab

 


Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres