Dentonet
HOROSKOP
E-mail

Twój znak zodiaku jest bardzo mocno związany z Uranem, który akurat w tym miesiącu będzie silnie oddziaływał z pozostającymi z nim w rezonansie planetoidami trojańskimi, a także Kupidem, na którym spadną ulewne siarkowodorowe deszcze. Uran niestety jest oddalony od Ciebie o mniej więcej 3 mld km, więc żadne z tych wydarzeń nie odbije się na znacząco na Twoim życiu. Większe zmiany przyjdą w kwietniu. Aby wyjść im naprzeciw, zainwestuj w wybielanie zębów. Drogo, ale warto. Przyda się do rozmowy o podwyżce. Z herbacianym uśmiechem wiele nie zdziałasz, a szanse masz duże. Nie zmarnuj tego. Gwiazdy Ci sprzyjają…

Oceń ten horoskop! 2214: :1929

Wygodny hamak pod palmą gdzieś na dziewiczej plaży Barbadosu, przyjemnie grzejące słońce, drink z parasolką oraz kostkami lodu, aż tu nagle… przeszywający ból dolnych siekaczy. Twoja karta miesiąca – paź pucharów – nie pozostawia złudzeń. W tym miesiącu nadejdą chwile, kiedy poczujesz to samo, tylko nie na Barbadosie, ale w Sosnowcu lub innym Radomiu. Nie ma się jednak czym martwić – zrób sobie drinka, zamknij oczy i pomyśl o Barbadosie. Czeka na Ciebie… Niczym laser na stan zapalny.

Oceń ten horoskop! 2254: :2178

Wszyscy całe życie nabijają się z Twojego znaku zodiaku. Zupełnie niesłusznie. Baran jest symbolicznym znakiem wynurzenia się Słońca z zimowego mroku, symbolem na wskroś chrześcijańskim. Niestety, jest też kojarzony z Polską… Ty jesteś właśnie tym drugim baranem, a jako że w naszym kraju trwa właśnie dobra zmiana, to Twoje życie nie pozostanie od niej wolne, czy tego chcesz czy nie. Twoja karta miesiąca – kochankowie – pokazuje, jakie motto powinno Ci towarzyszyć w marcu. "Kocham zmianę, bo jest zapowiedzią lepszego", a lepsze jest wrogiem… Nieważne.

Oceń ten horoskop! 2567: :2328

Jesteś zdecydowana, pewna siebie, wiesz czego chcesz (jak już w końcu zdecydujesz się na jedną opcję) i mkniesz przez życie niczym kombajn bizon przez złociste pola podpoznańskich wsi, ale nie daj się zwieść… Życie będzie Ci w tym miesiącu rzucać kłody pod nogi i jeśli nie zadbasz o właściwą higienę swoich relacji, przeczyszczając ich codziennie mocno naprężoną nicią swojej bystrości, to na Prima Aprilis skończysz z niezłymi przebarwieniami, a na piaskowanie czas nadejdzie dopiero w sierpniu…

Oceń ten horoskop! 2132: :1557

W marcu Wenus znajdzie się w kwinkunksie, Merkury w trygonie, a Pluton w skunksie do Twojego znaku zodiaku. Szczególnie Pluton w skunksie nie zwiastuje niczego dobrego. To śmierdzi na kilometr leczeniem kanałowym i murowanymi problemami finansowymi. Jest jednak szansa – karta mocy. Twoja wrodzona siła wewnętrzna pomoże uporać Ci się z nieżyczliwym kosmosem. Wzmocnij zęby, wzmocnij stawy i kiedy skunks zaatakuje Twą kieszeń odwiń mu z całej mocy przez łeb – tak, żeby podkulonym ogonem uciekł do nieco bardziej sprzyjających konstelacji. Twoje motto na marzec – "Tylko spróbuj!".

Oceń ten horoskop! 1837: :1733

Słońce w sekstylu do Twojego znaku. Twoja karta miesiąca to również słońce. Wygląda na to, że to będzie Twój czas i po latach męczącej szamotaniny z przeznaczeniem będziesz mogła w końcu odetchnąć i spokojnie patrzeć, jak wszystkie ubytki Twojego losu łatają się niczym nowoczesne stomatologiczne wypełnienia. Nagły przypływ gotówki pozwoli Ci w końcu wyjść z długów po świątecznych szaleństwach sprzed dwóch lat.

Oceń ten horoskop! 2117: :2195

Retrogradacja Merkurego od 25 lutego sprawia, że być może wreszcie przeistoczysz się z małego kociaka w odważnego lwa i po dziesięciu latach przerwy w końcu zdecydujesz się odwiedzić dentystę. Kiedy już uporasz się z najpilniejszymi sprawami natury estetycznej, zacznij uważnie rozglądać się wokół siebie – Wenus sprzyja bowiem ciekawym znajomościom. Randki mogą stać się okazją do gorących wyznań, a jeśli wziąć pod uwagę fakt, że urodzeni pod znakiem Lwa mają wręcz chorobliwą skłonność do pijaństwa i rozpusty, to marzec szykuje się naprawdę ciekawie…

Oceń ten horoskop! 2315: :1932

Nadszedł czas wymyślania nowych pomysłów i układania ambitnych planów. Teraz będziesz wyjątkowo kreatywna i bystra. Zaczniesz rozglądać się za idealnym mężczyzną, który zamieni Twoje życie w bajkę. Wszystko wskazuje na to, że poszukiwania mogą być udane, bo Twoja karta miesiąca to wieża – wierz, że wszystko się uda. Wiara przenosi góry, a do horyzontu Twojej egzystencji zbliża się już wysoki brunet o południowych rysach. To może być szejk... Pamiętaj o tym, że niektórzy twierdzą, iż otwarcie granic to jednak nie był taki dobry pomysł...

Oceń ten horoskop! 2103: :1819

Wagi zazwyczaj nie mają szczęścia do pieniędzy, rozumu, zdrowia ani powodzenia w miłości. Jest jednak i dobra wiadomość – Słońce w trygonie do Twojego znaku sprzyja ćwiczeniom i aktywnemu stylowi życia. Codziennie zaplanuj sobie trochę więcej ruchu, np. w postaci systematycznego zrywania kartek z kalendarza oraz intensywnego treningu kciuka na pilocie od telewizora. Nie przesadź jednak z wymaganiami, jakie sobie postawisz.

Oceń ten horoskop! 2025: :1601

Jowisz w kwadraturze sprzyja zakładaniu własnego biznesu lub umawianiu się na rozmowy, z których wreszcie powinno wyniknąć coś bardziej sensownego niż kac, ból głowy albo pilna wizyta u dentysty celem wstawienia jedynek wybitych podczas bliskiego spotkania z chodnikiem. Będziesz mógł liczyć na przypływ gotówki, który pozwoli Ci sfinansować wymarzony wyjazd wakacyjny. Niestety, niesprzyjający układ Marsa względem Plutona wskazuje na to, że w maju złamiesz nogę, więc Twoja druga połowa pojedzie do Egiptu sama.

Oceń ten horoskop! 2958: :2312

To będzie miesiąc idealny! Słońce w sekstylu do Twojego znaku zapowiada ciekawe spotkanie z przyjaciółmi. Powikłania po kolejnym przeziębieniu ustąpią, a Twój partner zupełnie sam z siebie przeprosi Cię, że nie docenia tego, jak fantastycznie prasujesz. Mężczyźni odkryją w Tobie kolejne wcielenie Marylin Monroe i zaczną proponować codziennie kawę, której i tak nie pijesz, bo jesteś mądra i wiesz, że szkodzi na zęby. Motto dla Ciebie – "Żyje się tylko raz".

Oceń ten horoskop! 2254: :1905

Nadszedł dla Ciebie właściwy czas, by uregulować istotne sprawy dotyczące Twojej przyszłości. Najwyższy pora spisać testament, wykupić kwaterę na cmentarzu i omówić z rodziną najpilniejsze kwestie dotyczące Twojego pogrzebu. Koziorożce to umysły niezwykle rozsądne i praktyczne, więc lubią mieć swoje sprawy pozapinane na ostatni guzik. W sprawach osobistych minie okres napięcia i stresu – najprawdopodobniej dlatego, że poznasz kogoś bardzo interesującego i postanowisz sprawdzić, ile wyjazdów na delegację w ciągu miesiąca Twój dotychczasowy partner przełknie bez mrugnięcia okiem.

Oceń ten horoskop! 2411: :2222