Strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dentowizja - facebook
Dentowizja - kontakt
Polska Akademia Stomatologii Dziecięcej zaprasza na konferencję
597

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest „Wielospecjalistyczne planowanie i leczenie urazów zębów“, a program tego wyjątkowego wydarzenia skierowany jest do lekarzy stomatologów wszystkich specjalności.
Nasza wiedza na temat postępowania z urazowymi uszkodzeniami zębów mlecznych i stałych jest coraz większa. W podejmowaniu decyzji terapeutycznych wspomagają nas opracowywane przez grupy ekspertów nowe stadardy i protokoły leczenia, coraz powszechniej dostępne innowacyjne techniki diagnostyczne oraz wprowadzane na rynek nowe „bio“materiały.
Jednak w postępowaniu z urazowymi uszkodzeniami zębów równie ważna wydaje się umiejętność planowania i przewidywania efektów leczenia. Lekarz powinien zdawać sobie sprawę z możliwych scenariuszy przebiegu gojenia, aby podejmowane decyzje terapetyczne były najkorzystniejsze z punktu widzenia ogólnego rozwoju pacjentów.
Spotkanie z grupą polskich i światowych ekspertów w dziedzinie traumatologii zębów, które Państwu proponujemy, będzie okazją do wysłuchania bardzo ciekawych prelekcji i udziału w dykusji nad tymi ważnymi problemami, do czego Państwa bardzo zachęcamy. 
 

Prof. dr hab. n. med. Katarzyna Emerich, prezes Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej, Kierownik Katedry i Zakładu Stomatologii Wieku Rozwojowego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Dr n. med Michał Sobczak, prezes elekt Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej,

przewodniczący komitetu naukowego i organizacyjnego.


Warszawa 15-16.04.2016

www.pasd.edu.pl